stegu_fea

Obklady STEGU predstavujú súhrn prírodných surovín a najmodernejšie technológie stavebného priemyslu.
Vynikajúca kvalita materiálu dokonale odzrkadľuje v prírode sa nachádzajúce farby a tvary. Zároveň sa počas celkového výrobného procesu využíva technológia, ktorá je priaznivá pre životné prostredie. Totiž pri výrobe tak externých, ako aj interných obkladov nie je potrebné vypaľovanie. Vďaka tomu nevznikajú žiadne škodlivé látky ani odpady.

Externé obklady sa vyrábajú z prírodných kameňov, betónu, ako aj použitím zodpovedajúcich farbív a prídavného materiálu, podľa najvyšších európskych noriem.
Základným materiálom interných obkladov je sadra, čoho veľkou výhodou je nízka hmotnosť a rýchla a ľahká spracovateľnosť.

Práca s obkladmi určené na fasádu stavby je podľa presného návodu výrobcu veľmi jednoduchá a rýchla. Pri práci s týmito obkladmi je minimálne množstvo zostatkov a odpadu.
Okrasné obklady STEGU sa dokonale hodia na rekonštrukciu a prestavbu fasád starších stavieb, ako aj na ozdobu nových budov. Vďaka širokej škále výrobkov ponúkaných firmou STEGU, tak farebných možností, rozličných vzorov, rohových komponentov, dosiahnete prirodzený vzhľad fasády, ako aj interiéru Vašej budovy.

stegu_page

Dekoratívne obklady

STEGU dekoratívne komponenty vo Vás prebudia dojem starších prekvitajúcich kultúr.
Tieto obrazy, ktoré sú vyhotovené zo sadry, vyvolajú do Vašom príbytku príjemnú atmosféru starovekého Egyptu, Grécka, kultúru Aztékov, Inkov a Indiánskych kmeňov severnej Ameriky.

Dekoratívne obrazy vyhotovené zo sadry sú maľované ručne, čo Vám zaručí jedinečný a rustikálny dojem.

Okrasné obklady STEGU Vám garantujú najvyššiu kvalitu počas dlhých desaťročí.

Na stiahnutie

Kútniky 787
929 01 Dunajská Streda
0910 923 655
0911 40 20 13
awi@real-net.sk
Kútniky 787
929 01 Dunajská Streda
0910 923 655
0911 40 20 13
awi@real-net.sk
AWI Stavebniny